
Fubag DS 1 Pro D125 мм алмазды тегістеу дөңгелегі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Fubag DS 1 Pro D125 мм алмазды тегістеу дөңгелегі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3709 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 20125-3 |
| Салмақ | 0,28 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, Fubag қорғаныш костюмі, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 160.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 125 |
| Ұзындық_шиптор | 145.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/657/optnhhzavcsp7o29jwpel7ktazb0fxls/DS_1ProD125_20125_3_V2.jpg |
| Қысқаша атауы | Fubag DS 1 Pro D125 мм алмазды тегістеу дөңгелегі |
| Ең жоғары баға | 3740.00 |
| Ең төменгі баға | 3740.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Fubag DS 1 Pro D125 мм алмазды тегістеу дөңгелегі |
| Сайттың атауы толық | Fubag DS 1 Pro D125 мм алмазды тегістеу дөңгелегі |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L15K87JC0, 4FB38L15K7F0PI, IV9LOP0IDGIG6C |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6507 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110527 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Шиптордың ені | 30.00 |
| Штрих-код | 4047579201250 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

