
Fubag DS 2 D 100мм/ 22.2 мм алмазды тегістеу дөңгелегі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Fubag DS 2 D 100мм/ 22.2 мм алмазды тегістеу дөңгелегі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3033 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 35100-3 (58131-3) |
| Салмақ | 0,372 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 100 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 145.00 |
| Қысқаша атауы | Fubag DS 2 D 100мм/ 22.2 мм алмазды тегістеу дөңгелегі |
| Ең жоғары баға | 3280.00 |
| Ең төменгі баға | 3280.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Fubag DS 2 D 100мм/ 22.2 мм алмазды тегістеу дөңгелегі |
| Сайттың атауы толық | Fubag DS 2 D 100мм/ 22.2 мм алмазды тегістеу дөңгелегі |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | GB1D0G0R269JQ6, 4FB38L15K7Q5B3 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6104 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20060407 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/fda/DS_2D100_35100_3_V4.jpg |
| Шиптордың ені | 140.00 |
| Штрих-код | 4047579351009 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

