
Ауа спиральді шланг 8 х 12 мм, 18 бар, жылдам ажыратылатын қосылыстары бар, 15 м Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 57019, 8 x 12 мм, ұзындығы 15 м, жылдам босату қосылымдары бар спиральды ауа түтігі 18 барға дейінгі қысымға төтеп бере алады және пневматикалық құралдарды сығылған ауа көзіне қосуға арналған. Жең жасалған полиэтилен өзінің жеңілдігімен және коррозиялық ортаның әсеріне төзімділігімен ерекшеленеді, сондықтан шланг құрылыс қоспаларымен, маймен, бензинмен жанасудан қорықпайды және онымен жұмыс істеу шаршауды тудырмайды. Бұл құрылыс, жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы, сонымен қатар шеберханада немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Спиральды пішін — шлангты сақтау оңай, ал жұмыс кезінде қозғалысқа кедергі жасамайды. Ұзындығы 15 м — шеберге компрессордың жанында орналасудың қажеті жоқ. Рапид жылдам ажыратылатын қосылыстар — жеңді компрессорға жылдам қосуға және бірнеше пневматикалық құралдармен кезектесіп жұмыс істеуге ыңғайлы. Коррозияға қарсы жабын — фитинг пен муфта тотқа төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді. Үлкейтілген қалыңдық — жең механикалық кернеулерге және қысымның төмендеуіне төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 1.14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 750 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | STELS |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Ішкі диаметрі | 8 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Қысым | 18 бар |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(F), 1/4"(M) |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996128061 |
- Бағасы: 6 412 ₸

