
Тісті сақина СБР-132.01.00.001-01 Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тісті сақина SBR-132.01.00.001-01 арт. 95440039 Ресей брендінің бетон араластырғыштарына жарамды SBR-100/120/132. Оның көмегімен айналу моменті біліктен барабанға беріледі. Тәж құрылыс ерітінділерінің біртекті күйге дейін сапалы иленуіне кепілдік береді. Артықшылықтары: Жоғары ресурс және сенімділік — тәж шойыннан жасалған. Коррозияға қарсы бояумен жабу сынуға төзімділікті қамтамасыз етеді. Тәж бетон араластырғыштың құрылымын әлсіретпейді, өйткені оған тесіктер арқылы емес, арнайы құлақшалар арқылы бекітіледі. Тәждің қалыңдығының жоғарылауы бетон араластырғыш жұмыс істеп тұрған кезде шу мен діріл деңгейін төмендетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 650 мм |
| _пакеттегі ені | 650 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 30 х 650 х 650 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған қосалқы бөлшектер |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 960-Бетон араластырғыштарға арналған қосалқы бөлшектер |
| Материал | Шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-100, СБР-120, СБР-132 (СБР-132Н қоспағанда) |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800058508 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

