
Лазерлік деңгейге арналған штатив 1100 мм, адаптер 5/8"-1/4 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 35089 штативі лазерлік деңгейлерді орнату үшін қолданылады. Ол нивелирмен жұмысты жеңілдетеді, басқа адамдардың көмегінсіз дәл белгілерді жасауға мүмкіндік береді. Ұзартылатын аяқтар 110 см биіктікке дейін 3 позицияны қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Дайындау материалы — жеңіл және берік алюминий. Жоғары тұрақтылық — аяқтар арасындағы секіргіштер штативтің құлап кетуіне жол бермейді. Жылдам құрастыру — аяқтар оңай біріктіріледі, тіпті жаңадан бастаушы штативті жұмысқа дайындай алады. Жиналмалы аяқ конструкциясы — штативті сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Штатив ¼" және ⅝" бұрандалы адаптермен толықтырылған, сондықтан ол кез келген деңгейге сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.768 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 83 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 83 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 357-Аксессуары для лазерной техники |
| Штативтің астына ою | 1/4 дюйм, 5/8 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996140797 |
- Бағасы: 5 425 ₸

