
FUBAG Газ шүмегі D= 16 мм FB 400 (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Газ шүмегі D= 16 мм FB 400 (5 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4073 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB400.N.16.0 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB 400 |
| Биіктік_шиптор | 24.00 |
| Габариттік өлшемдері (ЛхШхВ), мм | . |
| Ұзындық_шиптор | 190.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Газ шүмегі D= 16 мм FB 400 (5 дана) |
| Ең жоғары баға | 6160.00 |
| Ең төменгі баға | 6160.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Газ шүмегі D= 16 мм FB 400 (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Газ шүмегі D= 16 мм FB 400 (5 дана) |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5946 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20170526 |
| Шиптордың ені | 190.00 |
| Штрих-код | 4260298386149 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

