
Инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты ММА-180ID, 180 А, ПВР 60%, электродтың диаметрі 1,6-4 мм, сым 2 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel ММА-180ID - қалыңдығы 8 мм-ге дейінгі жұмсақ болатты қолмен доғалық дәнекерлеуге арналған тұрмыстық мақсаттағы әмбебап құрал. Жазғы резиденцияға, шеберханаға және гаражға жарамды. Қуат құрамдас бөліктерінің салқындату радиаторларының ұлғаюының арқасында жоғары жүктемелерде жұмыс істей алады. Жақсы тігіс доғаны оңай жағуға мүмкіндік беретін Hot Start опциясының арқасында алынады. 60% қосу ұзақтығының жоғары көрсеткіштеріне байланысты жұмыс процесі жылдамырақ және тиімдірек. 150-250 В кернеу диапазонында желідегі ақаулар кезінде де тұрақты өнімділік. Диаметрі 1,6-4 мм электродтармен пісіруге қабілетті. Артықшылықтары: Шудың төмен деңгейінің арқасында жұмыс істеуге ыңғайлы. Жинақтағы тұтқа мен аспалы белдік құрылғыны оңай тасымалдауға және ыңғайлы жұмыс істеуге көмектеседі. Тұрмыстық желіге де, генераторға да қосуға болады. Дәнекерлеу тогын бірқалыпты және дәл реттеу арқылы жұмыс істеуге ыңғайлы. Дәнекерлеу тогының өзгеруі 20-180 А аралығында өзгереді. Жұмысты бақылау оңай - құрылғы ток күшінің индикаторы бар дисплеймен жабдықталған. Пластикалық панель дисплей мен ток реттегішін сыртқы әсерлерден қорғайды. Дәнекерлеу қалқаны мен балға щеткасы, жерге қосу сымдары, әрқайсысы 2 м электрод ұстағыш жинақпен бірге жеткізіледі. Кіріктірілген қызып кетуден қорғау инвертордың сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Корпус су тамшыларының тікелей түсуінен қорғалған - қорғаныс дәрежесі IP21. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94345_94346_94347_94348_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 150-250 В |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Электрод ұстағышы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Максималды қуат | 6.4 Сейсенбі |
| Электродтың максималды диаметрі | 4 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 180 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 56 В |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | доғаны жеңіл жағу (Hot Start), дәнекерлеу тогының сандық индикаторы |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 60% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996140674 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

