
Инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты ММА-200ID, 200 А, ПВР 60%, электродтың диаметрі 1,6-5 мм, сым 2 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Инверторлық аппарат Denzel ММА-200ID қолмен доғалық дәнекерлеуге арналған. Ток күші 200 А қалыңдығы 6 мм-ге дейінгі металды электродпен 6 мм-ге дейін пісіруге мүмкіндік береді. Тұрмыстық және өнеркәсіптік пайдалануға жарамды: құрылыста, жөндеуде, коммуналдық және авариялық-құтқару жұмыстарында. Құрылғы ойластырылған салқындату жүйесінің және қуат құрамдастарының үлкейтілген салқындату радиаторларының арқасында қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады. Ал 60% қосу ұзақтығы жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Hot Start опциясы доғаның оңай тұтануын қамтамасыз ете отырып, дәнекерлеу процесін бастауды жеңілдетеді. Кіріктірілген қорғаныс құрылғының бұзылуына жол бермейді, қызып кеткен кезде оны өшіреді. Құрылғы 150 В төмен кернеуде де тұрақты жұмыс істейді.Дәнекерлеу тогын біркелкі реттеу қажетті параметрлерді мүмкіндігінше дәл таңдауға мүмкіндік береді. Құрылғыны генераторға қосу арқылы тұрмыстық желі болмаған жағдайда пайдалануға болады. Арнайы дисплей басқаруды жеңілдету үшін ток күшінің жұмыс көрсеткіштерін көрсетеді. Индикатор шамы кездейсоқ іске қосылуын болдырмай, құрылғы қосылған кезде жанады. Басқару элементтері сыртқы әсерлерден қорғау үшін пластикалық панельмен жабылған. Құрылғыны тасымалдау оңай және ыңғайлы - салмағы небәрі 5,8 кг, корпусында тұтқасы мен белдігі бар. Жинаққа мыналар кіреді: электрод ұстағышы бар сым, "жер" қысқышы бар дәнекерлеу сымы, дәнекерлеу қалқаны және балға щеткасы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94345_94346_94347_94348_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 5.8 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 150-250 В |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Электрод ұстағышы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Максималды қуат | 7.3 Сейсенбі |
| Электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 200 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 56 В |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | доғаны жеңіл жағу (Hot Start), дәнекерлеу тогының сандық индикаторы |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 60% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996140681 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

