
Инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты ММА-220ID, 220 А, ПВР 60%, электродтың диаметрі 1,6-5 мм, сым 2 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel ММА-220ID - тұрмыстық және өнеркәсіптік пайдалануға жарамды желідегі ең қуатты құрылғы. Жоғары жүктемелерге төтеп бере алады, қалыңдығы 13 мм-ге дейінгі металды дәнекерлеуге төтеп бере алады. Үлкейтілген радиаторлар қуат құрамдастарын тиімді салқындатады. Жоғары сапалы тігіс дәнекерлеу процесін жеңілдететін және доғаның оңай тұтануын қамтамасыз ететін Hot Start функциясының арқасында алынады. Жұмысты тез және тиімді орындауға болады - максималды токта қосу ұзақтығы 60%. Электродтардың диаметрінің үлкен диапазоны 1,6-5 мм. Артықшылықтары: Шудың төмен деңгейінің арқасында ыңғайлы пайдалану. 20-дан 220 А-ға дейінгі дәнекерлеу тогының диапазонында тұрақты жұмыс істейді. Жұмыстың ұтқырлығы мен жайлылығын тасымалдауға арналған жинақпен және тұтқамен бірге келетін аспалы бау қамтамасыз етеді. Ток күшін дәл және бірқалыпты реттеудің арқасында жұмыс істеу оңай. Қосымша жабдықтың кеңейтілген жабдықтары: қорғаныс қалқаны, тасымалдау тұтқасы, балға щеткасы, электрод ұстағышы бар сым, әрқайсысы 2 м жерге тұйықтау қысқышы бар сым. Сандық индикатордың арқасында токтың мәнін бақылау оңай. Қызып кетуден қорғау тұрақты өнімділікті және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Арнайы индикатор құрылғының шамадан тыс жүктелгені туралы хабарлайды. 150-220 В аралығындағы тұрақсыз кернеу жағдайында да жұмыс істейді. IP21 қорғанысының жоғары деңгейі - корпус су тамшыларының тікелей түсуінен қорғалған. 3 жылға ұзартылған кепілдік.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94345_94346_94347_94348_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 6 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 150-250 В |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Электрод ұстағышы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Максималды қуат | 8.4 Сейсенбі |
| Электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 220 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 56 В |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | доғаны жеңіл жағу (Hot Start), дәнекерлеу тогының сандық индикаторы |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 60% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996140698 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

