
Бұрандалы адаптер 5/8"-1/4 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 35087 бұрандалы адаптері деңгейлермен, лазерлік сканерлеу шарларымен, қашықтық өлшегіштермен, камералармен, бейнекамералармен және басқа 1/4" бұрандалы құрылғылармен 5/8" бұрандалы штативтерге бекіту үшін қолданылады. Артықшылықтары: Алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан жеңіл, берік және берік. Техниканы штативке ыңғайлы орналастыруға және жалғыз жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 357-Аксессуары для лазерной техники |
| Штативтің астына ою | 1/4 дюйм, 5/8 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996140803 |
- Бағасы: 877 ₸

