
Лазерлік деңгей LX1, 10 м ± 0,5 мм/1 м, 635 нм, 1 тік, 1 көлденең жазықтық, жіп 1/4 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel LX1 лазерлік деңгейі таңбалау сызықтарын құруға арналған. Ол тұрмыстық мақсатта да, кәсіби жұмыстар үшін де жарамды. Оның көмегімен үй-жайларды жөндеуге және безендіруге арналған белгілерді жасауға болады: суретті іліп қою, тұсқағаздарды желімдеу, электр сымдарын тарту, плиткаларды төсеу және терезелер мен есіктерді орнату. Проекциялау үшін көлденең, тік және лазерлік крест құруға мүмкіндік беретін 2 сәуле қолданылады. Артықшылықтары: Қарапайым және түсінікті жұмыс — механикалық қосқыш маятникті құлыптауға және деңгейді қосуға жауап береді. Деңгейдің жоғарғы жағындағы батырма жұмыс режимін таңдауға мүмкіндік береді: тік, көлденең, крест. Деңгей көкжиекке қатысты сәулелерді ±0,5 мм/м дәлдікпен автоматты туралау режимінде немесе көкжиекке бұрышта сызықтарды проекциялау үшін маятникті құлыптау режимінде жұмыс істей алады. Көлбеудің максималды бұрышының индикаторы көлбеудің максималды бұрышынан асып кетуіне байланысты өздігінен тегістеу механизмі ажыратылған кезде пайдаланушының кездейсоқ қателіктерін болдырмайды. Бұл жағдайда индикатор шамы қызыл болып жанады және лазер сәулелері жыпылықтайды. Жоғары сапалы қызыл диодтар сәуленің 10 м-ге дейінгі қашықтықта көрінуін қамтамасыз етеді, тіпті жоғары жарықта да, деңгейді үй ішінде де, сыртта да пайдалануға болады. Маятник таңбалау сызықтарының құрылысының дәлдігіне жауап береді, сондықтан тасымалдау кезінде оның қауіпсіздігі үшін механикалық құлып қарастырылған. Деңгейдің қоректенуі АА форматындағы екі батареядан жүзеге асырылады. Корпустың төменгі жағындағы 1/4" жіп деңгейді сәйкес штангалар мен штативтерге орнатуға мүмкіндік береді. Резеңке төсемдері бар соққыға төзімді корпус механикалық зақымға төзімді. Жеңіл салмағы 0,45 кг болғандықтан тасымалдау оңай. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87194 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87194.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Қабылдағышсыз өлшеу қашықтығы | 10 |
| Сәулелер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген |
| Штативтің астына ою | 1/4 дюйм |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996140728 |
- Бағасы: 14 468 ₸

