
Лазерлік деңгей ML03, 10 м ± 0.5 мм. /1 м, 635нм, 1 тік, 1 көлденең жазықтық, тұғыр
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix ML03 лазерлік деңгейі белгілеу сызықтарын құру үшін қолданылады. Бұл күнделікті өмірде де, құрылыс алаңында да таптырмас көмекші болады: қабырға мен еден плиткаларын төсеу, жиһаздар мен сөрелерді орнату, аспалы төбелерді орнату, терезелер мен есіктерді орнату кезінде. Лазер деңгейінде 2 сәуле бар және көлденең, тік және көлденең проекцияларды жасайды. Артықшылықтары: Деңгей екі режимде жұмыс істейді: ±0,5 мм/м дәлдікпен көкжиекке қатысты сәулелерді автоматты түрде туралау режимі немесе көкжиекке бұрышта сызықтарды проекциялау үшін маятникті құлыптау режимі. Маятник таңбалаудың дәлдігі үшін жауап береді, сондықтан оны қауіпсіз тасымалдау үшін арнайы құлып қарастырылған. Ыңғайлы жұмыс істеу және батареяның қызмет ету мерзімін үнемдеу үшін көлденең және тік сызықтарды бөлек қосуға болады. Деңгей үй ішінде де, сыртта да жұмыс істеуге жарамды: жоғары сапалы диодтардың арқасында қызыл сәуле 10 м-ге дейінгі қашықтықта, тіпті жарқын жарықта да көрінеді. Көпіршікті позиция көрсеткіші іске қосу алдында деңгейді теңестіруге мүмкіндік береді. Жиынтықта деңгейді металл беттерге бекітуге арналған магниттік тірек бар. Корпустың негізінде сәйкес штангалармен және штативтермен жұмыс істеуге арналған 1/4" жіп бар. Деңгейлік қуат үш АА батареясымен қамтамасыз етілген. Батарея зарядының деңгейі төмен болғанда, пайдаланушыға батареяларды ауыстыру қажеттілігі туралы ескертетін арнайы индикатор жанады. Жеңіл салмағы 1 кг және жиынтықтағы сөмке деңгейді тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87194 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87194.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Қабылдағышсыз өлшеу қашықтығы | 10 |
| Сәулелер саны | 2 |
| Жинақтау | сөмке, магнитті тіреуіш |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген |
| Штативтің астына ою | 1/4 дюйм, 5/8 дюйм |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996140735 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

