
Лазерлік деңгей ML01T, қашықтығы 10 м, дәлдігі ± 0,5 мм. / 1 м, толқын ұзындығы 650 нм, проекциясы 1 тік
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix ML01T лазерлік деңгейі таңбалау сызықтарын құруға және басқаруға арналған. Ол көлденең, тік сызықтарды және лазерлік крестті жобалайды. Деңгей құрылыс және жөндеу жұмыстарының процесін жеңілдетеді және жылдамдатады: кірпішті тегіс төсеу, қабырғаларды қаптау, терезелер мен есіктерді орнату немесе қабырғаға сурет пен сөрені ілу. Жеткізу көлеміне штатив пен тасымалдауға арналған сөмке кіреді. Артықшылықтары: Деңгей сәулелерді көкжиекке қатысты ±0,5 мм/м дәлдікпен автоматты туралау режимінде жұмыс істейді. Өздігінен тегістеу механизмі тасымалдау кезінде зақымданудан маятникті құлыптау арқылы қорғалған. Дөңгелек көпіршікті көрсеткіш деңгейдің еңісін басқаруға мүмкіндік береді. Деңгейдің айналмалы негізі тік сызықтарды қажетті аймаққа жылдам және дәл бағыттауға мүмкіндік береді. Жоғары сапалы диодтар тіпті жарқын жарықта да 10 м-ге дейінгі қашықтықта қызыл сәулелердің тамаша көрінуін қамтамасыз етеді. Әрбір пайдаланылмаған желіні жеке өшіруге болады, бұл батареяның қызмет ету мерзімін айтарлықтай үнемдейді. Деңгей 1 м-ге дейінгі биіктікте жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін 5/8 дюймдік штативпен бірге жеткізіледі.Деңгейді электрмен жабдықтауды екі АА батареясы қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 480 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 108 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87194 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87194.pdf |
| _пакеттегі ені | 108 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Қабылдағышсыз өлшеу қашықтығы | 10 |
| Сәулелер саны | 2 |
| Жинақтау | сөмке, штатив |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген |
| Штативтің астына ою | 5/8 дюйм |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996140766 |
- Бағасы: 22 070 ₸

