
Лазерлік деңгей ML01T, қашықтығы 10 м, дәлдігі ± 0,5 мм. / 1 м, толқын ұзындығы 650 нм, проекциясы 1 тік
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix ML01 лазерлік деңгейі үй-жайларды белгілеу үшін құрылыс және жөндеу жұмыстарында қолданылады. Оның көмегімен кірпішті тегіс төсеуге, әрлеу жұмыстарын жүргізуге, терезелер мен есіктерді орнатуға болады. Ол 2 сәулені пайдаланады және көлденең, тік және көлденең проекцияларды жасайды. Артықшылықтары: Деңгей көкжиекке қатысты сәулелерді автоматты түрде теңестіру режимінде жұмыс істейді (дәлдігі ±0,5 мм/м). Өздігінен тегістеу механизмі тасымалдау кезінде зақымданудан қорғалған — маятникті құлыптау қарастырылған. Көлбеуді айналмалы көпіршікті көрсеткіш арқылы басқаруға болады. Корпустың айналмалы негізінің арқасында тік сызықтарды қажетті аймаққа жылдам және дәл бағыттауға болады. Қызыл сәулелер тіпті жоғары сапалы диодтардың арқасында 10 м-ге дейінгі қашықтықта жақсы көрінеді. Пайдаланылмаған желілерді ажыратуға болады, бұл батареяның қызмет ету мерзімін үнемдейді. Жұмысқа ыңғайлы болу үшін сәйкес штативтер мен штангаларға орнатуға арналған 5/8 дюймдік қондырғы бар. Екі АА батареясы құрылғыға қуат береді. Деңгейдің салмағы небәрі 0,52 кг, сондықтан оны тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87194 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87194.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Қабылдағышсыз өлшеу қашықтығы | 10 |
| Сәулелер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген |
| Штативтің астына ою | 5/8 дюйм |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996140773 |
- Бағасы: 16 130 ₸

