
Алмас дискі, кесінді сегментті, 125 х 22.2 мм, құрғақ кесу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel сегменттік алмазды кескіш жүзі ф125 х 22,2 мм 73101 жаңа және ескі бетонды, тасты, кірпішті, шлакоблокты, мәрмәрді, тротуар плиталарын құрғақ кесу үшін қолданылады. Ол кәсіби және тұрмыстық ҚБҚ бар ауыстырмалы құрал ретінде қолданылады. Сегменттік типті диск қарқынды жүктемелер кезінде де жоғары өнімділікпен сипатталады, суды салқындатуды қажет етпейді. Артықшылықтары Тығыз материалдарды кесу тиімділігі қызып кетуге және шамадан тыс жүктемелерге төзімді теңдестірілген металл байланысын қамтамасыз етеді. Ені 7 мм жоғары концентрацияланған алмас қабаты бар жұмыс бөлігі кесу жылдамдығын және дискінің тозуға төзімділігін арттырады. Диск сегменттерге бөлінген, бұл жұмыс кезінде шаңның жақсы кетуіне ықпал етеді. Суық престеу технологиясы бойынша дайындау дискінің жақсы кесу қасиеттеріне қол жеткізуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90690 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.90690.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.174 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 125 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996134697 |
- Бағасы: 1 561 ₸

