
Алмаз дискі, Turbo кескіш, 125 х 22.2 мм, Denzel құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel Turbo f125 x 22,2 мм 73108 алмазды кесу дискісі тасты, кірпішті, жаңа және қатайтылған бетонды, темірбетонды құрғақ кесуге арналған. Ол тұрмыстық және кәсіби кесу жұмыстарын жүргізу кезінде 22,2 мм қону тесігі бар UHM-де жабдық ретінде пайдаланылады. Турбо дискіні кесу материалдарды кесу кезінде соққы жүктемесін азайтады және суды салқындатуды қажет етпейді. Артықшылықтары Жоғары сапалы металл байланысы жоғары температураға төзімді болғандықтан, тығыз материалдармен жұмыс істеудің тиімділігін қамтамасыз етеді. Алмаздардың жоғары концентрациясы бар ені 7 мм кесу қабаты кесу жылдамдығын және дискінің тозуға төзімділігін арттыруға мүмкіндік береді. Диск суық престеу технологиясымен жасалған, сондықтан оның жақсы кесу қасиеттері бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90690 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.90690.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.179 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 125 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996134741 |
- Бағасы: 1 729 ₸

