
Алмаз дискі, тұтас кесінді, 180 х 22.2 мм, Дензель ылғалды кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel тұтас алмазды кескіш жүзі 73130, ф180 х 22,2 мм, бұрыштық тегістеуіштермен немесе қондыру диаметрі 22,2 мм плитка кескіштермен бірге ылғалды кесу үшін қолданылады. Оның көмегімен тас, мәрмәр, фарфор және керамикалық плиткалар кесіледі. Диск жоғары кесу жылдамдығына байланысты жақсы өнімділікке ие, сондықтан ол кәсіби қолдану үшін жарамды. Артықшылықтары Тұтас конструкция сынғыш материалдарды кесу кезінде де үлкен көлемдегі жұмыстардың тиімді орындалуын қамтамасыз етеді. Ені 7 мм кесу жиегі ойықтар мен сынықтарсыз ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Диск жұмыс қабатындағы алмастардың концентрациясының жоғарылауына байланысты жоғары жұмыс өнімділігіне ие. Кесу дискісі суық престеу арқылы жасалады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90690 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.90690.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.397 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 180 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996134819 |
- Бағасы: 2 194 ₸

