
Stels ұзындығын реттейтін багаж белдіктері, 2 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүктерді тасымалдау кезінде ұзындығы реттелетін, диаметрі 8 мм, дөңгелек қимасы бар Stels 54400 багаж белдіктері қолданылады. Ілгектердің көмегімен заттарды торлы паллеттерге, мысалы, автомобиль жүксалғыштарына мықтап бекітеді. Арнайы конструкция белдіктерді ұзындығы бойынша реттеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Резеңке таспалар жоғары сапалы полипропиленнен жасалған, сондықтан тозуға төзімді. Үзілу жүктемесі 45 кг құрайды, бұл тасымалдау кезінде жүктің сақталуын қамтамасыз етеді. Полипропиленнен жасалған ілгектер коррозияға ұшырамайды, бұл резеңке таспалардың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.197 кг |
| Топ | Автомобильные аксессуары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 552-Автомобильные аксессуары |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ілгектер саны | 2 |
| Материал | резеңке, полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139418 |
- Бағасы: 1 139 ₸

