
1000 мм Stels жалпақ багажды резеңке таспалар, 2 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүктерді тасымалдау кезінде ұзындығы 1000 мм Stels 54402 жалпақ багаж белдіктері қолданылады. Олардың көмегімен тасымалданатын заттарды саяжайға немесе саяхатқа шыққанда жеңіл автокөліктің төбесіндегі ашық жүксалғышқа тез және сенімді түрде бекітуге болады. Ені 18 мм резеңке таспаның артықшылықтары 35 кг-ға дейін жүк көтеруге арналған және қозғалыс кезінде багажды мықтап ұстайды. Таспалардың материалы жоғары сапалы тозуға төзімді полиэфир болып табылады, сондықтан резеңке таспалар ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды. Берік болат ілгектер жүктердің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Ені | 0.01 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Топ | Автомобильные аксессуары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 552-Автомобильные аксессуары |
| Ілгектер саны | 2 |
| Материал | резеңке, полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139432 |
- Бағасы: 1 619 ₸

