
Жүктерді бекітуге арналған тартқыштар мен резеңке таспалар жиынтығы Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 54403 байлау және резеңке таспалар жинағы жүктерді бекіту үшін пайдаланылады және жол сапарында пайдалы болады. Жиынтықта ысырмалы механизмдері бар белдіктер, сондай-ақ ілгектері бар әртүрлі ұзындықтағы серпімділер бар. Белдіктердің үзілу жүктемесі 680 кг, ал серпімді байламдардың үзілу жүктемесі 50 кг құрайды, сондықтан олар тасымалдау кезінде жылжуын болдырмай, әртүрлі өлшемдегі заттарды мықтап бекітеді. Артықшылықтары Белдіктер берік полиэфирден жасалған, ал серпімді байлаулар жоғары сапалы резеңкеден жасалған, сондықтан олар тозуға төзімді және ұзақ қызмет етеді. Ратчет механизмдері белдік белдіктерінің жылдам тартылуын қамтамасыз етеді, сонымен қатар оларды керілген күйде мықтап ұстайды. Берік ілгектер жүктемелер кезінде майыспайды, бұл жүктің ұзақ жол бойы сақталуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1.45 кг |
| Топ | Автомобильные аксессуары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 552-Автомобильные аксессуары |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Материал | резеңке, полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139449 |
- Бағасы: 8 092 ₸

