
Кілт-ысырма, екі компонентті тұтқа, 3/8 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 14008 екі бөліктен тұратын тұтқасы және 3/8 дюймдік бекіту шаршысы бар кілт-ратчет сәйкес өлшемдегі қону розеткасы бар соңғы розеткалармен бірге пайдаланылады. Бұрандалы қосылыстарды бұрау және бұрау үшін арналған. 72 тісті ысырма механизмі құралдың бірқалыпты жұмыс істеуін қамтамасыз етеді. Кілт автомобильдерді, машиналар мен жабдықтарды жөндеу үшін қолданылады, сонымен қатар үйде немесе елде пайдалы. Артықшылықтары Құрал хром-ванадий тобындағы жоғары сапалы болаттан жасалғандықтан берік және берік. Ратчет қадамы 5 градус — шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы. Айналу бағыты ауыстырып—қосқыш арқылы өзгереді - құралмен болттар мен гайкаларды бұрап қана қоймай, оларды бұрап алуға болады. Жылдам қалпына келтіру механизмі соңғы розетканы ауыстыруға кететін уақытты үнемдейді. Өлшемі 3/8 дюйм болатын бекіту шаршысында розеткалардың, адаптерлердің және ұзартқыш сымдардың құлап кетуіне жол бермейтін металл ұстағыш шар бар. Эргономикалық екі компонентті тұтқа пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 272 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996143064 |
- Бағасы: 3 563 ₸

