
Құбырлы шеткі кілттер жинағы, Сибртехтің 8 бұйымы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі жақты шеткі кілттер.Кілт-түтіктердің жұқа қабырғалары бұрандалы қосылыстар едәуір ойықтарға орналастырылған кезде қол жетпейтін жерлерде орнатуға мүмкіндік береді.Арт. 13713 жиынтығына 7 кілт (6-24 мм) және 1 жаға кіреді.13711 арт. жиынтығына 4 кілт (8-19 мм) және 1 жаға кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.522 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 39 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 137-Ключи торцевые |
| Пәндер саны | 8 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 24 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996145914 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

