
Құрама тістеуіктер, 180 мм, фосфаттау, Сибртех үш компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм, фосфатталған және үш бөліктен тұратын тұтқалары бар Sibrtech 17054 құрама тістеуіктері сымдарды тістеу немесе бөлшектерді ұстау қажет болған жағдайда монтаждаушылар мен слесарларға пайдалы болады. Олардың көмегімен жабдықты баптауға, сантехниканы жөндеуге және т.б. болады.Артықшылықтарытозуға төзімділік және беріктік — басы 55 болаттан жасалған, кесу жиектері жоғары жиілікті токтармен сөндірілген.Коррозияға қарсы қорғаныс — тістеуіктердің жұмыс бөлігі фосфатталған және тегістелген.Жұмыстың ыңғайлылығы — үш компонентті тұтқалар қорғаныс тіректерімен жабдықталған және тістеуіктердің қолыңыздан сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.262 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 170-Плоскогубцы |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131801 |
- Бағасы: 1 703 ₸

