
Түзу 200 мм ұзын тістеуіктер, фосфаттау, Сибртех үш компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 17161 үш компонентті тұтқалары бар 200 мм түзу фосфатталған ұзын тістеуіктер ұсақ бөлшектерді, бекіткіштерді, сымдарды ұстауға, сондай-ақ кескіш жиектері бар сымды тістеуге мүмкіндік береді. Құрал жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Ұзын тістеуіктер слесарларға, электриктерге, жиһаз құрастырушыларға, машиналарды жөндеушілерге, радиоәуесқойларға пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде қолдануға жарамды.АртықшылықтаРықұралдың тозуға төзімділігі жоғары, себебі ол маймен сөндірілген 45 болаттан жасалған.Үш бөліктен тұратын тұтқалар алақанға сырғып кетпейді, сондықтан ұзын тістеуіктермен жұмыс істеу ыңғайлы.Тұтқаларға тіреулер қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді, өйткені қолдың сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.272 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131849 |
- Бағасы: 1 528 ₸

