
Бүйір кескіштер, 180 мм, фосфаттау, Сибртех үш компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш компонентті тұтқалары бар фосфатталған Сибртех 17529, 180 мм бүйірлік кескіштер сымдарды, сымдарды және өзектерді тістеуге, металл және пластмасса бөлшектерді кесуге қолданылады. Олар монтаждау және слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде үйде, гаражда, құрылыс алаңында, шеберханада таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары Фосфаттау — бүйірлік кескіштердің жұмыс бөлігі фосфаттармен қапталған және жартылай тегістелген, сондықтан олар тозуға төзімді және коррозиядан қорғалған. Беріктік және жоғары ресурс — бүйірлік кескіштер соғылған және маймен шыңдалған 45 болаттан жасалған. Құралдың жұмыс бөліктері фосфат қабатымен қапталған және жартылай тегістелген, бұл олардың қаттылығын арттырады, коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді және қызмет ету мерзімін ұзартады. Сырғанауға қарсы жабыны бар үш компонентті тұтқалар сенімді ұстауға кепілдік береді. Кең тіректер қолдың металл бөлшектерге сырғып кетуіне жол бермейді, осылайша жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 20 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131863 |
- Бағасы: 1 503 ₸

