
Екі тұтқалы тазалау щеткасы, пластикалық Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 74830 екі тұтқалы пластикалық тазалау щеткасы металды, ағашты және басқа беттерді қатты ластанудан, тоттан, ескі бояулардан тиімді тазартады. 5 қатарлы қылшықтар өңдеудің жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді. Екі тұтқалы конструкция айтарлықтай күшпен аршуға мүмкіндік береді. Қылқалам құрылысшыларға, жөндеушілерге, автослесарларға пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Қылшықтар берік болат сымнан жасалған және жоғары жүктеме кезінде деформацияға төзімді. Сым негізге мықтап бекітілген және жұмыс кезінде құлап кетпейді. Төзімді пластик корпус тот баспайды және кеуіп кетпейді, сондықтан щетка ұзақ уақыт қызмет етеді. Эргономикалық тұтқалар сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 155 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.396 кг |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Материал | сталь, пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996130835 |
- Бағасы: 2 516 ₸

