
Төрт қатарлы тазалау щеткасы, екі компонентті сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті сабы бар Matrix 74834 4 қатарлы сыпырғыш щеткасы металды, ағашты және басқа беттерді тоттан, кірден және бояудан тазартады. 4 қатарға орналасқан сым байламдары жоғары сапалы өңдеуді қамтамасыз етеді. Иілген тұтқа қылшықтардың жұмыс бетін толығымен тартуға мүмкіндік береді. Қылқалам құрылысшыларға, автослесарьларға және өз қолдарымен жасаушыларға пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары сапалы болат сымнан жасалған қылшықтар құралдың өнімділігін арттырады. Бумалар негізге мықтап бекітілген, сондықтан аршу процесінде сым үзілмейді. Резеңке ендірмелері бар эргономикалық екі компонентті тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Тұтқада ілулі сақтауға арналған тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Материал | сталь, пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996130859 |
- Бағасы: 1 608 ₸

