
Эпоксидті бітеуге арналған пластмасса үккіш, ауыстырмалы резеңке жабын, 250 x 95 мм, екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 86803 пластмасса үккіш, 250 х 95 мм, ауыстырмалы резеңке жабыны бар, 2 компонентті тұтқасы бар, плиткаларды төсеу кезінде жіктерді эпоксидті бітеуішпен толтыру үшін қолданылады. Жоғары сапалы резеңкеден жасалған табан эпоксидті шайырмен жанасқаннан кейін жұмсақ болып қалады, бұл қосылыстың сапалы жағылуын қамтамасыз етеді.АртықшылықтаРыжұмыс жабыны алынбалы, сондықтан ол тозған жағдайда үккіштің жұмысын оңай қалпына келтіруге болады.Табан жоғары беріктікке ие және белсенді пайдалану кезінде тұтастығын сақтайды.Құралдың эргономикалық екі бөліктен тұратын тұтқасы бар, ол қолға ыңғайлы орналасады және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.335 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 868-Терки металлические,пластмассовые,деревянные |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Материал | Пластик |
| Қамту | резиновое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996144665 |
- Бағасы: 2 323 ₸

