
Пластмасса үккіш, губка жабыны 30 мм, 270 x 130 мм, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 86805 пластмасса үккіш, 270 х 130 мм, биіктігі 30 мм губка жабыны бар, екі компонентті тұтқасы бар, әрлеу жұмыстарының соңғы кезеңдерінде қолданылады. Ерітіндіні жаққаннан кейін плиткаларды тазалау үшін қолайлы. Құрал өңделетін бетті сызатпайды, бұл жоғары сапалы әрлеуді қамтамасыз етеді.Артықшылықтарытегістеуіштің ерінді жабыны ылғалды жақсы сіңіреді және тігістерден ерітіндіні жумай, тақтайшаның бетін тиімді тазартады.Тығыз төсем бірнеше рет пайдаланған кезде деформацияланбайды.Эргономикалық екі компонентті тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.342 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 868-Терки металлические,пластмассовые,деревянные |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Материал | Пластик |
| Қамту | губчатое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996144689 |
- Бағасы: 2 186 ₸

