
Пластмасса үккіш, гидрогубчатое қақпақ 20 мм, 270 x 130 мм, екі компонентті қалам Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 86806, 270 х 130 мм пластмасса үккіш, биіктігі 20 мм гидрогубчатый жабыны бар, екі компонентті тұтқасы бар, сылақ жабынын әрлеу үшін, сондай-ақ тегістеуішті жаққаннан кейін плиткаларды жуу үшін қолданылады. Тығыз гидрогубчатое жүзі зақымдамайды өңделетін беті және алуға мүмкіндік береді мінсіз тегіс сылақ қабаты.Артықшылығытүрме ұзаққа созылады, өйткені оның жұмыс жабыны белсенді түрде пайдаланылса да пішінін сақтайды.Гидрогубчатая табаны үккіштер тиімді тазартады беті, т.б. ие жоғары влагопоглощаемостью.Эргономикалық екі компонентті тұтқа қолға сырғып кетпейді және ұзақ мерзімді жұмысты ыңғайлы етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 868-Терки металлические,пластмассовые,деревянные |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Материал | Пластик |
| Қамту | гидрогубчатое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996144696 |
- Бағасы: 3 231 ₸

