
Пластмасса үккіш, гидро резеңке жабын 18 мм, 270 x 130 мм, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 86807 пластмасса үккіш, 270 х 130 мм, биіктігі 18 мм гидро резеңке жабыны бар, екі компонентті тұтқасы бар, — тегістеуішті жаққаннан кейін плиткаларды тазалауға, сондай-ақ сылау алдында гипстік сылақтың үстіңгі қабатын сулауға арналған құрал. Тығыз гидрорезинді жабын барлық ақауларды жоюға және беттің барынша тегістігіне қол жеткізуге мүмкіндік береді.Артықшылықтарысынғыштығы — үккіштің табаны қарқынды пайдалану кезінде деформацияланбайды.Әрлеудің жоғары сапасы — гидро резеңке төсем ылғалды жақсы сіңіреді және өңделетін бетті сызатпайды.Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.407 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 868-Терки металлические,пластмассовые,деревянные |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Материал | Пластик |
| Қамту | гидрорезиновое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996144702 |
- Бағасы: 3 860 ₸

