
Пластмасса үккіш, резеңке жабыны 4 мм, 270 x 130 мм, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 86808 пластмасса үккіш, 270 х 130 мм, биіктігі 4 мм резеңке жабыны бар, екі компонентті тұтқасы бар — плиткаларды төсегеннен кейін жіктерді тегістеуге арналған құрал. Сондай-ақ әрлеу жұмыстары кезінде жағылған сылақ қабатын тегістеу үшін қолданылады.АртықшылықтаРытығыз резеңке табан қалдық қалдырмайды, бұл мінсіз тегіс бетті алуға мүмкіндік береді.Эргономикалық екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.Үккіштің салмағы 316 г, сондықтан шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.316 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 868-Терки металлические,пластмассовые,деревянные |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Материал | Пластик |
| Қамту | резиновое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996144719 |
- Бағасы: 2 017 ₸

