
Қашау-қашау, 18 мм, 60 CrV, үш компонентті резеңкеленген тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қашау-қашау Matrix 24753, 60 CrV, жүзінің ені 18 мм және үш компонентті резеңкеленген тұтқасы ағаш және жиһаз өндірісінде қолданылады. Ол ойықтарды таңдауға, ойықтарды кесуге, ойықтарды тазалауға, ағаш бетінде сәндік оюларды жасауға мүмкіндік береді. Металл артқы жағының арқасында қашауды ағашқа жақсырақ кесу үшін соққылы құралмен бірге пайдалануға болады. Артықшылықтары Кенеп хром-ванадий тобының беріктігі жоғары болаттан жасалған, сондықтан оның тозуға төзімділігі мен беріктігі бар. Пышақтың жұмыс бөлігінің қаттылығы 55 HRC (ұзындығының кемінде 2/3) — пышақ ұзақ уақыт бойы күңгірттенбейді және ұқыпты контурға кепілдік береді. Пышақты қайрау зауытта 20-35 ° бұрышпен жүзеге асырылады, шеберге оның өткірлігін жылына 1-2 рет қана ұстап тұру қажет. Бедерлі конструкциясы бар резеңкеленген үш компонентті тұтқа қолдың сырғып кетуіне жол бермейді, соның арқасында құралмен жұмыс істеу ыңғайлы және қауіпсіз. Қашау-қашау Matrix ерекшеленеді жоғары сапасымен орындау, сондықтан оңтайлы қолайлы кәсіби пайдалану үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Кенептің ұзындығы | 135 мм |
| Кенептің ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 242-Долота |
| Жайма материалы | CrV |
| Тұтқа | трехкомпонентная обрезиненная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996140292 |
- Бағасы: 1 600 ₸

