
УШМ арналған резеңке саптама, 125 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 76226 UHM үшін резеңке саптама диаметрі 125 мм жабдықпен жұмыс істейтін бұрыштық тегістеуіштерге жарамды. Талшықты шеңберлерді орнатуға арналған. Шеңбердің өңделетін бетке тығыз орналасуын қамтамасыз етеді. Саптама қатты материалдарға — металға, тасқа, ағашқа тегістеу және тегістеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Талшықты дөңгелек гайка-төлкенің көмегімен тірек пластинасына мықтап бекітіледі, бұл жұмыс кезінде оның жылжуын болдырмайды. Гайка-төлке мырышталған және коррозиядан қорықпайды, яғни саптама ұзақ уақыт қызмет етеді. Саптама резеңкеден жасалған, сондықтан тегістелетін бетінде ойықтар қалдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.163 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Насадки для дрели и УШМ |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 762-Насадки для дрели и УШМ |
| Өңдеу материалы | табиғи жүн |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Орнату | дрель, УШМ |
| Штрих-код | 4044996072982 |
- Бағасы: 1 187 ₸

