
Сибртех газ және пенобетон бойынша қолмен штроборез
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газды және көбікті бетон блоктарында штробтарды (ойықтарды, ойықтарды) орындауға арналған. Ойықтарды дәл кесу. Жеңіл және пайдалану оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 580 мм |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.659 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 862-Қалақшалар,Тегістегіштер,Біріктіруге арналған қалақшалар |
| Ұзындығы | 580 мм |
| Материал | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің қалыңдығы | 3 мм |
| Штрих-код | 4606800058874 |
- Бағасы: 2 266 ₸

