
Газды және көбікті бетонға арналған бұрғы, D 80 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 80 мм болатын Sibrtech 88202 бұрғысы газ және көбік бетонында тесіктер жасау үшін қолданылады. Жабдық тұрмыстық қажеттілікке және аз жұмыс көлеміне арналған.Артықшылықтарыбұрғы берік 20 көміртекті болаттан жасалған және қорғаныш ұнтақ жабыны бар.Бұрғының конструкциясы жұмыс кезінде шаңның аз өндірілуіне және шудың төмендеуіне ықпал етеді.Бұрғыны қайрау 75 градусты құрайды, бұл ойықтарды кесу дәлдігін арттырады.Алтыбұрышты саңылау бұрғының патронында бұрылуына жол бермейді.Бұрғылау қондырғысы оңай жұмыс істейді және оңай араласады, сонымен қатар кептелмейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.209 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 862-Қалақшалар,Тегістегіштер,Біріктіруге арналған қалақшалар |
| Біліктің диаметрі | 8 |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Қайрау | 58 градус |
| Болат маркасы | көміртекті 20 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің қалыңдығы | 3 мм |
| Штрих-код | 4606800058850 |
- Бағасы: 543 ₸

