
Қағаз негізіндегі тері, LP41D, түйіршіктігі Р 60, шағын рулон 115 мм х 5 м, "БАЗ" Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қағаз негізіндегі тегістеуіш LP41D Art. 75627 ағаш, металл, пластмасса, сыланған беттерді, гипсокартонды және басқа материалдарды жартылай тегістеуге арналған. Бөлшектерінің өлшемі 250-315 мкм ірі түйіршікті Р60 абразиві жүргізілетін жұмыстардың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Ақ электрокорунд дәндері ауыр беріктікке, қаттылыққа және жоғары абразивті қасиеттерге ие, бұл өнімділікті айтарлықтай арттырады. Қағаз негізі қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады және жұмыс кезінде созылмайды. Тегістеуіш тегістеу катушкаларында жеткізіледі, 115 мм х 5 м бос орын ұзақ уақытқа жетеді.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.452 кг |
| Суға төзімділік | неводостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 753-Қағаз негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 120 |
| Абразивті материал | электрокорунд ақ |
| Негіз материалы | бумажная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607090157360 |
- Бағасы: 1 173 ₸

