
Қағаз негізіндегі тері, LP41C, түйіршіктігі Р 400, шағын рулон 115 мм х 5 м, "БАЗ" Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қағаз негізіндегі тегістеу қағазы LP41C Art. 75637 ағаш, металл, пластмасса, сыланған беттерді, гипсокартонды және басқа материалдарды әрлеуге арналған. Бөлшектерінің өлшемі 28-40 мкм ұсақ түйіршікті Р400 абразиві бояулар арасындағы беттерді жылтыратуға және соңғы жабындарға мінсіз тегістік беруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Ақ электрокорунд дәндері ауыр беріктікке, қаттылыққа және жоғары абразивті қасиеттерге ие, бұл өнімділікті айтарлықтай арттырады. Қағаз негізі қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады және жұмыс кезінде созылмайды. Тегістеуіш тегістеу катушкаларында жеткізіледі, 115 мм х 5 м бос орын ұзақ уақытқа жетеді.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 45 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.195 кг |
| Суға төзімділік | неводостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 753-Қағаз негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 80 |
| Абразивті материал | электрокорунд ақ |
| Негіз материалы | бумажная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4660009472824 |
- Бағасы: 1 059 ₸

