
Қағаз негізіндегі тері, LP10D, түйіршіктігі Р 40, орамы 115 мм х 25 м, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби қағаз негізіндегі тері Ресей LP10D арт. 75662 төбелер мен қабырғаларды әрлеу жұмыстарына дайындауға арналған. Бөлшектерінің өлшемі 400-500 мкм болатын ірі түйіршікті абразивті P40 қабаты өрескел тегістеу және тегістеу беттері үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Ақ электрокорундтан жасалған абразив — бұл гипс, әк және цемент-құм қосылыстары негізінде сыланған және сыланған беттерді өңдеуге оңтайлы, сонымен қатар ағаш, металл және т.б. өңдеуге жарамды жоғары ресурс. материалдар. Қағаз негізі — иілгіштікке ие және пайдалану барысында созылмайды. Шаң өткізбейтін жабын — өңделетін материал бөлшектерінің жабысып қалуын болдырмайды, жабынның қызмет ету мерзімін ұзартады. Ресурсты толық игергеннен кейін ауыстыру — ақ шаң жеңіл абразивті қабатта көрінбейді, сондықтан шебер тек терінің жұмыс қасиеттеріне назар аударады. Үлкен қор — 115 мм х 25 м орауыш ұзақ уақытқа жетеді.
| Қаптаманың габаритті өлшемдері | |
|---|---|
| Ұзындығы | 25 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 2.808 кг |
| Суға төзімділік | неводостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 753-Қағаз негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 40 |
| Абразивті материал | электрокорунд ақ |
| Негіз материалы | бумажная |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4660009479953 |
- Бағасы: 4 152 ₸

