
Қағаз негізіндегі тері, LP10C, түйіршіктігі Р 320, орамы 115 мм х 25 м, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби қағаз негізіндегі тері Ресей LP10C арт. 75678 төбелер мен қабырғаларды әрлеу жұмыстарына дайындауға арналған. Ұсақ түйіршікті абразивті қабат Р320 беткі қабаттарды тегістеу және тегістеу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Ақ электрокорундтан жасалған абразив — бұл гипс, әк және цемент-құм қосылыстары негізінде сыланған және сыланған беттерді өңдеуге оңтайлы, сонымен қатар ағаш, металл және т.б. өңдеуге жарамды жоғары ресурс. материалдар. Қағаз негізі — иілгіштікке ие және пайдалану барысында созылмайды. Шаң өткізбейтін жабын — өңделетін материал бөлшектерінің жабысып қалуын болдырмайды, жабынның қызмет ету мерзімін ұзартады. Ресурсты толық игергеннен кейін ауыстыру — ақ шаң жеңіл абразивті қабатта көрінбейді, сондықтан шебер тек терінің жұмыс қасиеттеріне назар аударады. Үлкен қор — 115 мм х 25 м орауыш ұзақ уақытқа жетеді.
| Қаптаманың габаритті өлшемдері | |
|---|---|
| Ұзындығы | 25 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.953 кг |
| Суға төзімділік | неводостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 753-Қағаз негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 320 |
| Абразивті материал | электрокорунд ақ |
| Негіз материалы | бумажная |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4660009472855 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

