
Металлға арналған бұрғылар жинағы, 4-10 мм, 5 дана, Р6М5, пластикалық корпус, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 72347 металл бұрғыларының жинағы пластик қаптамаға оралған P6M5 болаттан жасалған 5 құралды қамтиды және диаметрі 4-10 мм тесіктерді жасауға арналған. 118 градус қайрау бұрышы бар бұрғылар шойынмен, болатпен, қатты қоламен жұмыс істеуге жарамды. Құрылыс, жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болатын ең көп таралған өлшемдегі жабдықтар жинағында.АртықшылықтаРыдеформацияға төзімділік — бұрғылар вольфрам мен молибденмен легирленген жоғары сапалы P6M5 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, сондықтан олар қызып кетуге және динамикалық кернеулерге төзімді.Жоғары өнімділік ресурсы — қаттылығы 62-64 HRC кесу жиектері қайрауды ұзақ уақыт сақтайды.Кептелуден қорғау — бұрғылардың бағыттаушы бөлігінің диаметрі білікке қарай азаяды, бұл таспалардың тесік қабырғаларына үйкелісін азайтады.Әмбебаптығы — цилиндрлік сапты бұрғылар патрондардың барлық түрлерімен үйлесімді.Жақсы өнімділік — жылтыратылған беті бұрғылауды жеңілдетеді және жоңқалардың өтуін жақсартады.Ыңғайлы қаптама — жинақ оларды сақтауға және тасымалдауға болатын пластик қорапта келеді.Расталған сапа — бұрғылар жұмыс жағдайында сынақтан сәтті өтті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.10.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 2045 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/2045.pdf |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.138 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Пәндер саны | 5 |
| Максималды диаметрі | 10 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Минималды диаметр | 4 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996145433 |
- Бағасы: 2 460 ₸

