
Металлға арналған бұрғылар жинағы, 1-13 мм, 25 дана, HSS, Сибртех металл қорабында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 1-13 мм (0,5 мм арқылы), HSS болаттан жасалған, цилиндрлік сапты бар Сибртех 72379 металл бұрғыларының жинағы 25 данадан тұрады. және металл қорапқа салынған. Қара металдарда, соның ішінде болат пен шойында саңылауларды алу үшін қолданылады. Қосымшалардың үлкен таңдауы қажетті өлшемді дәл таңдауға мүмкіндік береді. Жинақ сенімді металл қорапта жеткізіледі және құрылыс және жөндеу кезінде пайдалы, сонымен қатар тұрмыстық жұмыстарға пайдалы болады.Артықшылықтарытөзімділік — бұрғылар механикалық кернеуге және қызып кетуге төзімді жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.Жоғары өнімділік ресурсы — қаттылығы 62-64 HRC кесу жиектері қайрауды ұзақ уақыт сақтайды.Әмбебаптығы — цилиндрлік сапты бұрғылар патрондардың барлық түрлерімен үйлесімді.Жақсартылған жоңқаларды бұру — қондырғылардың беті жылтыратылған, бұл олардың тесіктердің қабырғаларына үйкелісін азайтады.Кептелуден қорғау — бұрғылардың бағыттаушы бөлігінің диаметрі білікке қарай азаяды.Жабдықты жылдам таңдау — бұрғылар өлшем белгілері бар розеткаларға орналастырылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 192 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.10.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 2045 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/2045.pdf |
| _пакеттегі ені | 111 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.258 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Пәндер саны | 25 |
| Максималды диаметрі | 13 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Минималды диаметр | 1 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Металл қорап |
| Штрих-код | 4044996145464 |
- Бағасы: 6 009 ₸

