
Рулетка Crystal, 5 м х 25 мм, корпусы поликарбонаттан Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рулетка Matrix Crystal 31073, 5 м х 25 мм, поликарбонат корпусында — кәсіби салада да, күнделікті өмірде де қолданылатын өлшеу құралы. Модельдің айрықша ерекшелігі механикалық зақымға төзімділігінің жоғарылауымен сипатталатын беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған корпус болып табылады.Артықшылықтарыжылжымалы "true zero" ілмегінің арқасында ілмектің қалыңдығы түрінде қатесіз дәл нәтижелерге қол жеткізуге болады.Бекіткіш түйме таспаны ұзартылған күйде ұстайды.Нейлон бау рулетканы білегіңізге іліп қоюға мүмкіндік береді.Қысқыш-қысқыш көмегімен рулетканы белдікке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.204 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996145716 |
- Бағасы: 1 119 ₸

