
Алюминий деңгейі УСМ-0.5-300, фрезерленген, 3 көзді, магнитті, 300 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий фрезерленген Сибртех УСМ деңгейі-0,5-300 34111 ұзындығы 300 мм, магнитті, 3 көзді, көлденең және тік жазықтықтардан және 45 градус бұрыштан ауытқуларды табуға көмектеседі. Құрал құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде таптырмайтын құрал болып табылады, өйткені жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыалюминий профилі — құрал өзінің беріктігімен және жеңіл салмағымен 247 г ерекшеленеді.Сенімділік — деңгей саңылауларының орнатылуын бақылау электроникамен жүзеге асырылады.Жоғары дәлдік — құралдың жұмыс беті фрезерленген, қателік шегі 0,5 мм/м аспайды.Жұмыстың ыңғайлылығы — деңгейдің корпусында өлшеу шкаласы бар.Кіріктірілген магниттер — құрылғыны металл беттерге бекітіп, қолды босатуға болады.Қоқыстың түсуінен қорғау — корпустың екі жағында да тығындар бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.247 кг |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 341-Уровни 3 глазка алюминиевые с двумя ручками фрезерованный |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996144825 |
- Бағасы: 2 041 ₸

