
Алюминий деңгейі УСМ-0.5-600, фрезерленген, 3 көзді, магнитті, тұтқалары, 600 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех УСМ алюминий магниттік деңгейі-0,5-600 34114 ұзындығы 600 мм, фрезерленген, тұтқалары және 3 көзі бар, беттердің тегістігін бағалауға және 45 градус бұрышқа қатысты ауытқуларды өлшеуге мүмкіндік береді. Үй-жайларды қаптау және әрлеу, конструкцияларды монтаждау кезінде құрылыс алаңдарында шеберлер кеңінен пайдаланады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).АртықшылықтаРыдеңгейдің беріктік сипаттамалары жеңіл алюминий профилін қамтамасыз етеді.Магниттердің арқасында деңгей металл беттерге бекітіледі, бұл жұмыс кезінде қолды босатуға мүмкіндік береді.Көпіршікті ампулалар электронды бақылау арқылы орнатылады, бұл құралдың сенімділігін арттырады.Корпустағы саңылаулар саусақ асты тіректерімен құрылғының сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.Өлшеу қателігі минималды (0,5 мм/м), себебі деңгейдің жұмыс беті фрезерлеу процедурасынан өтті.Корпуста сызықтық өлшемдерді жүргізуге арналған шкала бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.39 кг |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 341-Уровни 3 глазка алюминиевые с двумя ручками фрезерованный |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996144849 |
- Бағасы: 3 032 ₸

