
Алюминий деңгейі, фрезерленген, 3 саңылау, 400 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм, 3 тесігі бар алюминий фрезерленген Matrix 34200 деңгейі көлденең және тік беттерден және 45 градус бұрыштан ауытқуларды анықтауға арналған. Құрылыс деңгейі шеберлер үшін таптырмас көмекші болады, өйткені жұмыстың жоғары дәлдігін, демек, сапалы нәтижені қамтамасыз етеді.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыалюминий профилі жоғары беріктік пен қаттылыққа ие, бұл деңгей ресурсын арттырады.Саңылауларды электронды калибрлеу өлшемдердің жоғары дәлдігіне қол жеткізуге мүмкіндік береді.Фрезерленген жұмыс бөлігі өлшеу қателігін минимум 0,5 мм/м дейін азайтады.Магниттер құралды металл беттерге бекіту үшін қолданылады.Корпустағы өлшеу шкаласы заттардың, дайындамалардың және т.б. өлшемдерін анықтауға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.333 кг |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 342-Уровни алюминиевые, фрезерованные, с линейкой |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996144900 |
- Бағасы: 2 552 ₸

