
Алюминий деңгейі, фрезерленген, 3 көз, тұтқалар, 1000 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 1000 мм, 3 көзі мен тұтқасы бар алюминий фрезерленген Matrix 34203 деңгейі тік және көлденеңінен ауытқуларды табуға, сондай-ақ диагональды орнатуға мүмкіндік береді. Құрал құрылыс алаңында, жөндеу және монтаждау жұмыстарын орындау кезінде кеңінен қолданылады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыалюминий профилі мен электронды бақылаумен орнатылған колбалар деңгейдің сенімділігі мен беріктігіне кепілдік береді.Фрезерленген жұмыс беті өлшеу қателігін азайтады.Деңгейдің ыңғайлы жұмыс істеуі үшін эргономикалық саңылаулары бар.Корпуста таразы бар, сондықтан оны сызғыш ретінде пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.617 кг |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 342-Уровни алюминиевые, фрезерованные, с линейкой |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996144931 |
- Бағасы: 5 473 ₸

