
Металлға арналған қол ара, 300 мм, биметалл төсем, Matrix Professional екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 77599, 300 мм металл аралау дискі, биметалл жүзі және екі компонентті тұтқасы бар, болатты, алюминийді және пластикті аралау үшін оңтайлы. Ол құрылыс және слесарлық жұмыстар процесінде кәсіби міндеттерді шешу үшін пайдалы болады. Бойлық кесуді орындау үшін пышақты 90° және 45° бұрышта орнату қарастырылған. Артықшылықтары Жұмыстың жоғары жылдамдығы — биметалл жүзі жоғары жылдамдықты болат тістермен жабдықталған. Коррозияға қарсы жабыны бар болат жақтау — темір араны ашық ауада және ылғалдылығы жоғары ортада пайдалануға болады. Жұмыстың ыңғайлылығы — темір араның негізі мен тұтқасында резеңкеленген жабын бар. Бұрандалы механизм — пышақты ауыстыру үшін арнайы құрал қажет емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 145 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 25 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.618 кг |
| Топ | Ножовки по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 775-Металлға арналған темір аралар |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жақтау материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманы орнату бұрыштары | 45°, 90° |
| Штрих-код | 4044996143712 |
- Бағасы: 4 997 ₸

