
Ерлерге арналған қысқа қонышты етік, өлшемі 43 Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аяқ киім этилен мен винилацетат сополимерінен жасалған. Бұл материалдың көптеген артықшылықтары бар: жеңіл серпімді, жақсы амортизациялық қасиеттерге ие серпімді, жоғары созылу беріктігіне ие су өтпейтін майларға, майларға, еріткіштерге, саңырауқұлақтар мен бактерияларға төзімді гипоаллергенді ыстыққа төзімді тазалау оңай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 152 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.417 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 603-Обувь садовая |
| Өлшем | 43 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800062406 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

