
Полиуретанды үккіш 180 х 320 мм, жеңілдетілген Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 86641 өлшемі 180 х 320 мм жеңіл полиуретанды үккіш әрлеу жұмыстары кезінде сыланған бетті тегістеуге және тегістеуге арналған. Кедір-бұдыр табанының арқасында өз міндетін сәтті орындайды. Ықшам құрылғы шағын аумақтарды өңдеуге ыңғайлы. Құрал кәсіби салада қолданылады, сонымен қатар үй-жайларды өз бетінше жөндеуге жарамды.Артықшылығытегер ол тозуға төзімді полиуретанды көбіктен жасалғандықтан және механикалық зақымға, термиялық және химиялық әсерлерге төзімді болғандықтан, бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады.Құрал ұзақ уақыт сақтауға жарамды, себебі ол шіруге және коррозияға ұшырамайды, ылғалды сіңірмейді және кеуіп кетпейді.Сылақ үккіш эргономикалық, қимасы дөңгелек тұтқасының арқасында жұмыс істеуге ыңғайлы.Үккіштің 141 г жеңіл салмағы ұзақ уақыт жұмыс істегенде энергияны үнемдеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Полиуретан |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1800 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 3200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.141 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 866-Полиуретанды үккіштер |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Тұтқаның материалы | полиуретан |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 180 мм |
| Штрих-код | 4606800062536 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

